Úvaha o paranormálních jevech

Paranormální jevy - čemu se dá doopravdy věřit?

11. července 2014 v 14:08 | surpan
Na internetu se objevují miliony různých fotek a videí, kde se vyskytují různé paranormální jevy. Některé jsou podvrh již od prvního pohledu, některá jsou jistojistě odrazem světel, o kterých nemusí vědět ani ten, kdo takové video pořizuje a sám uvěří, že pořídil něco nadpřirozeného.

Rozhodl jsem se využít jedné zvláštnosti, co se děje u nás doma a natočil "ducha".

Je to pro pobavení a ukázka, že se dá udělat mnohdy cokoliv a velice jednoduše, aniž by se jednalo o paranormální jev a ne všemu, co je na netu se dá bezhlavě věřit.

Paranormální jevy

19. května 2014 v 7:51 | ZuVa

Lidé věří tomu, co vidí, co zažijí, nebo o čem jen slyší. Každý si může vybrat, čemu bude věřit.
Paranormální jevy jsou jedny z velkých dosud nevysvětlitelných záhad našeho světa. Duchové, Poltergeist, přízraky, zvláštní zvuky, intuice, telepatie, jasnovidnost a spousta dalších. To vše jsou úkazy a schopností na které zatím neznáme odpověď.
Chcete vědět více?
www. paranormalni-jevy.7x.cz


Tyto stránky jsou tvořeny zásadně z faktů, skutečných příběhů a historek. Stránky obsahují informace, definice, videa, pravdivé příběhy lidí a dokumentů o těchto jevech. Můžete tu najít odpovědi na vaše otázky.

Polemizace o existenci paranormálních jevů

19. září 2013 v 15:18 | surpan
Tak pro jednou zabrousím do dosti sporného tématu, které mě i přesto, že si nejsem jist jeho existencí zajímá a i když by třeba kolem nás nějaké to tajemno, duchové, různé energie a podivné místa být mohlo.
Jako člověku realiasticky smýšlejícímu mi nikdy nepřišlo strašení různými báchorkami, ani příběhy o různých opakujících se nevysvětlitelných zvucích na určitých místech nebo objevující se stíny, moc zajímé. Když se někdo setká s něčím zvláštním, raději si to nechá pro sebe nebo si to vysvětlí svým blouzněním či dehydratací, změnou lomu světla, odrazem apod.
Dostala mě k hlubší úvaze o paranormálních jevech a možnostech něčeho nadřirozeného mezi námi až přítelkyně, která pár zvláštních věcí zažila a to především jako dítě a dospívající v domě svých rodičů.
Pořád jsem mírně skeptický, ale již připouštím, že by bylo najivní si myslet, že jsme ve vesmíru sami, že na Zemi nejsou věci, které by mi připadaly dost podivné a pokud bych se potkal s nějakou energetickou světelnou koulí někde v noci, že bych se nepodělal strachy Smějící se
Jenže i když jsem jako dítě zažil také několik podivných situací, vždy jsem si to nějak vysvětlil a radjěi zapoměl, tak pokud nezažiju, nebudu nikdy zcela přesvědčen o existenci. Sleduju plno dokumentů o paranormálních jevech, docela mě zaujal pořad Dobyvatelé ztracené pravdy. Jenže na místa, kde se něco děje se asi jen tak nedostanu a možná bych tam ani nechtělSmějící se. A když je to zprostředkované, tak se tomu těžko věří. I tak mám pár míst na světě, kterým bych se velkým obloukem vyhnul.
Hodně mě ale zaujal příběh z Černobylu, kde se lidé často setkávají v mrtvém městě s velmi podivnými úkazy.
Máte nějaké pravdivé zkušenosti s podivnostmi s paranormálním nádechem? Podělte se.
Přítelkyně má web: paranormální jevy který je ve fázi rozpracovanosti a ráda by časem publikovala příběhy lidí, kteří měli podobně jako ona, nějakou paranormální zkušenost.
 
 

Reklama