Chevrolet Trax

Česko - Slovenský sraz vozů Chevrolet

17. května 2015 v 18:43 | surpan
Již nadcházející sobotu 23.5.2015 se koná v autocampu Olšovec u Jedovnice největší v pořadí třetí Česko - Slovenská Chevrolet - Deawoo párty. Poprvé se připojily i legendy mezi Chevrolety, tedy ty americké kousky. Čeká Vás velkolepý program a mnoho zábavy, včetně barmanské show, diskotéky, hod pneumatikou a plno dalšího. Jste-li majitelem Chevroletu, rozhodně si tuto akci nesmíte nechat ujít. Zábava teče proudem a každý nový člen je vítán s otevřenou náručí.

Mezinárodní Chevrolet - Daewoo grill párty v Piesočné

10. září 2014 v 10:18 | surpan
Třetí letošní Chevrolet sraz vozů Chevrolet a Daewoo. Po dvou hlavních srazech v Olšovci u Jedovnic a Frenštátě bude nyní na Slovensku v Piesočné v termínu od 19 do 21.9.2014. Každý majitel vozu Chevrolet nebo Daeweoo je vítán, ať máte auto nové, staré, vytuněné či rezavé.
Kde najdete grill párty na Piesočné? Vedle obce Moravský Svatý Ján, viz odkaz: Chevrolet sraz Piesočná
Pro fanoušky a majitele vozu Chevrolet Trax byl založen klub a web - Chevrolet Trax.

Výhody a podmínky členství v Chevrolet Trax clubu

27. června 2014 v 8:44 | surpan
Protože se začínají množit dotazy týkající se členství v Chevrolet Trax clubu, bylo by asi dobré sepsat všechny podmínky a výhody, které Trax club přináší.
O čem bude Chevrolet Trax Club?
Především by se mělo jednat o informace, které si můžeme navzájem vyměnit. Ať už to bude nějaký problém s vozem, jak mu předejít, jak si co vylepšit či vytunit, infomace o dobrých a levných servisech, nebo naopak, na které servisy si dát pozor.


Docela bych ocenil, kdyby majitelé Chevrolet Traxe občas napsali nějaké své zkušenosti s vozem, se servisní prohlídkou, přiložili nějakou tu fotku svého vozu a poslali mi to na mail, včetně jména nebo přezdívky, kterou zveřejním jako autora článku (články budou zveřejněny na blogu: www.chevrolet-trax.blog.cz
Tyto články budou sloužit pro zájemce o tento vůz.


Abych se již dostal k výhodám. Pokud nás bude více, dal by se časem uspořádat nějaký Trax sraz. Něco jako posezení u kafe a pokec o našich vozech. Také asi každý ocení slevovou kartu na náhradní díly od firmy Carmax, kterou především využije po skončení záruky. Sleva je vcelku výrazná a myslím, že ji každý ocení. Také se několikrát do roka dělají srazy všechy Chevroletů na různých místech po ČR a SK, kde je připravena akce na celý víkend jak pro dospělé, tak pro děti.
Pak je tu ale také podmínka. Každý člen, který by měl zájem o slevovou kartu, musí alespoň jednou za rok navštívit jeden ze srazů. Tam budou také karty členům předávány a v případě, že by člen neměl žádnou účast, sleva propadne.


V případě zájmu o členství mi dejte vědět do mailu. Potřeba k získání slevové karty je Vaše jméno, přijmení a VIN vozu (takto se dá objednat přesný díl na Váš vůz). Tyto údaje pak budou předány firmě Carmax, která karty vystaví. Sleva pak platí jen na tento vůz.

Také bych ocenil různé nápady týkající se našeho Chevrolet Trax Clubu - web určený přímo tomu vozu naleznete zde: www.chevrolet-trax.blog.cz a zde se můžete vlevo dole připojit ke klubu - napsat autorovi vše potřebné.

Mezinárodní sraz vozů Chevrolet a Daewoo v Olšovci

19. ledna 2014 v 19:40 | surpan
Každoročně pořádaný mezinárodní sraz vozů Chevrolet a Daewoo v Olšovci u Jedovnice na Blanensku, každý s dobrou náladou a vozem těchto značek je vítán:

 
 

Reklama