Výhody a podmínky členství v Chevrolet Trax clubu

27. června 2014 v 8:44 | surpan |  Chevrolet Trax
Protože se začínají množit dotazy týkající se členství v Chevrolet Trax clubu, bylo by asi dobré sepsat všechny podmínky a výhody, které Trax club přináší.
O čem bude Chevrolet Trax Club?
Především by se mělo jednat o informace, které si můžeme navzájem vyměnit. Ať už to bude nějaký problém s vozem, jak mu předejít, jak si co vylepšit či vytunit, infomace o dobrých a levných servisech, nebo naopak, na které servisy si dát pozor.


Docela bych ocenil, kdyby majitelé Chevrolet Traxe občas napsali nějaké své zkušenosti s vozem, se servisní prohlídkou, přiložili nějakou tu fotku svého vozu a poslali mi to na mail, včetně jména nebo přezdívky, kterou zveřejním jako autora článku (články budou zveřejněny na blogu: www.chevrolet-trax.blog.cz
Tyto články budou sloužit pro zájemce o tento vůz.


Abych se již dostal k výhodám. Pokud nás bude více, dal by se časem uspořádat nějaký Trax sraz. Něco jako posezení u kafe a pokec o našich vozech. Také asi každý ocení slevovou kartu na náhradní díly od firmy Carmax, kterou především využije po skončení záruky. Sleva je vcelku výrazná a myslím, že ji každý ocení. Také se několikrát do roka dělají srazy všechy Chevroletů na různých místech po ČR a SK, kde je připravena akce na celý víkend jak pro dospělé, tak pro děti.
Pak je tu ale také podmínka. Každý člen, který by měl zájem o slevovou kartu, musí alespoň jednou za rok navštívit jeden ze srazů. Tam budou také karty členům předávány a v případě, že by člen neměl žádnou účast, sleva propadne.


V případě zájmu o členství mi dejte vědět do mailu. Potřeba k získání slevové karty je Vaše jméno, přijmení a VIN vozu (takto se dá objednat přesný díl na Váš vůz). Tyto údaje pak budou předány firmě Carmax, která karty vystaví. Sleva pak platí jen na tento vůz.

Také bych ocenil různé nápady týkající se našeho Chevrolet Trax Clubu - web určený přímo tomu vozu naleznete zde: www.chevrolet-trax.blog.cz a zde se můžete vlevo dole připojit ke klubu - napsat autorovi vše potřebné.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama