Jak reklamy na blogu ničí ticho

16. března 2014 v 19:14 | surpan |  Téma týdne na blog.cz
Udržování serverů a webů vyžaduje mnohdy velké množství lidí, kteří na tom neustále pracují. Mnohdy právě u blogů, jak je server blog.cz vydělávají na reklamě, která je umístěná na většině blogů, kde za proklik dostává poskytovatel serveru blog.cz peníze, ze kterých platí výdaje.
Na druhou stranu honba za většími zisky dělá z blogu blikající reklamní weby, kde za každým článkem skáčou reklamy, většinou dvě. To by ještě člověk nějak pochopil a přežil. Ale proč po každém najetí myší přes reklamu (tedy každý pohyb na blogu) musí spustit reklamní videa se zvukem? Nepřijde Vám to již trochu přehnané a trapné? Takto jedině odháníte návštěvníky blogů, kteří kvůli uřvané reklamě prostě již dále na určitý blog nepřijdou. Vlastně pak už na žádný, stačí vidět doménu .....blog.cz a je mi jasné, že se z repráků ozve další stupidní reklama, kterou jsem již byl nucen vidět tisíckrát a vůbec mě nezajímá a i přes to, že jsem ji tolikrát viděl vůbec netušm na co je, protože reklamy ignoruji.
Jak jsem psal, je mi jasné, že je třeba vydělávat na reklamě, ale opravdu takto stupidně? Za reklamy se zvukem palec dolů blogu.cz! S vyplazeným jazykem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama