365 vstávání v roce

23. prosince 2013 v 18:00 | surpan |  Téma týdne na blog.cz
Aj ta krajta. Už zase vstávat. Rok 2013 mi sice přinesl změnu pracovní doby, což mělo přinést i možnost přispání si, ale nakonec to bylo spíš naopak. Večer člověk padne za vlast s únavou, že by se dala krájet, mnohdy jsem byl rád, že se vůbec doplazím do postele a v tu ránu zvoní budík a dává mi najevo, že pokud nezvednu to své utýrané tělo, tak mi bude volat někdo rozzuřený, kdo čeká před vchodem ke mě do práce.
Možná si říkáte: "No jo, ale přece nechodí každej den do práce, tak proč píše 365 dní?"
Protože se moje tělo naučilo vstávat tak pravidelně, že o víkendech po 7 hodině už prostě nemůžu spát a přijdu si jak ulejvák, když ještě v 8 hod jsem nic přínosného neudělal.
Tenhle Vánoční čas mě taky deptá, jsem prostě tak naučenej, že se prostě nudím. Sezení u pohádek pro mě prostě není a hry na pc jsou vyhozený čas. Furt musím něco vymýšlet, budovat, nudu prostě absolutně nesnáším.
Ale rozhodl jsem se alespoň pro malou změnu, o Silvestra nebudu pracovat, konečně rozbiju alespoň trochu ten monotón posledních deseti let.
Nějak jsem si zvykl na ten svůj styl, každý si utvoří to, co je mu nejbližší, nebo jej naplňuje.
Možná za Vánoce vytvořím hromady článků na pár témat, nebo jen tak budu vypisovat klávesnici, ale i to má občas smysl, udělat blog, který občas někdo přečte.
A co se týče shrnutí roku 2013, tak i když se nechci k některým věcem moc vracet, protože byl skvělý i hrozný, tak pár skvělých věcí si člověk musí zapamatovat a myslet pozitivně, aby to bylo jen a jen lepší. Takže přeji krásnější rok 2014 a myslete pozitivně i když je dno blízko, určitě přijde i světýlko
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tekoucí voda Tekoucí voda | Web | 23. prosince 2013 v 18:43 | Reagovat

To s tí mvstáváním znám. Sice ještě nepracuju, ale každodenní brzké vstávání do školy se projevuje i o víkendech, prázdninách... A když si náhodou přispím, rozčiluju se, že jsem tím zbytečně zabila spoustu času. :D

2 surpan surpan | E-mail | Web | 23. prosince 2013 v 19:30 | Reagovat

[1]: Ono asi záleží i co máš za práci, mě moje práce hodně baví, ale znamená to pro mě, že nemám skoro žádný volný čas. A když ho mám, tak pořád přemýšlím co v práci vylepšit, zdokonalit prodej, vylepšit reklamu, stránky, rozšířit služby. Chci být vždy lepší než ostatní :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama