Provok a tér

30. listopadu 2013 v 10:41 | surpan |  Téma týdne na blog.cz
Mírnou provokací ve slušném stylu udržujete lidi ve střehu. Provokovat se dá nadpisem u článku, Užívám si i provokaci přítelkyně či kolegů v práci. Udržuji tím nějaký stupeň komunikace i v případě, že se pracuje na náročném úkolu. Přítelkyně ase aspoň ví, že mě má, když i párkrát provokuju. Zde ale bývá tenká hranice k "nasrání". Takže opatrně s provokací svých drahých poloviček, jedna malá provokace Vás může pak vyjít pěkně draho.
Co ale nemám rád, jsou provokace, u kterých se někdo cítí trapně nebo nepříjmeně, vše musí být do puntíku přesn, provokatér musí mít hodně informací o člověku, kterého si chce vychutnat, jinak se může dostat do dost nepříjemné situace u některých témat.
Také provokace některých bulvárních deníků, kde nadpis článku razí do očí, že jsme vynalezli lék na všechno a v článku se dočtete, že vylepšili paralen a to především cenou, vyššíSmějící se.
Znám pána, který nedělá nic jiného, než při obchodní činnost provokuje ostatní, ale každým slovem je dostává do nepříjemné situace a člověk se pak cítí nepřijemně, Dlouho mi trvalo, než jsem si zvykl nebrat nic vážně a vždy mu vtipně odvětit. Pro něj samotného to je problém, neboť moc lidí s ním nevychází.
Budou nějaké provokativní komentáře?Smějící se Hezký den čtenáři
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 adamová adamová | Web | 30. listopadu 2013 v 11:00 | Reagovat

Myslím, že provokativní komentáře nebudou, článek s mi líbí. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama