Nově sbíráme i staré mobilní telefony pro nemocné děti

10. října 2013 v 13:37 | surpan |  PET víčka pro nemocné děti
Dlouho jsem přemýšlel, po rozhovoru s jednou maminkou, pro kterou sbíráme vršky z PET lahví, jak pomoci nemocným dětem co nejvíc. Víčka jsou fajn, ale při ceně 6 až 7 Kč/kg co děti dostanou, to docela trvá a je to celkově náročné.
Proto jsem uvažoval jak sbírku zdokonalit, abychom mohli s Vámi pomáhat co nejvíce dětem v jejich nesnázích.
Pak mě napadlo, že hromada lidí má u sebe doma hromady starých mobilů, nebo je někteří vyhazují i do popelnic.


Proto mě napadlo, že začneme sbírat mobilní telefony (nesmí se jednat o domácí přenosné telefony) a to v jakémkoliv stavu. Mohou být zastaralé, ale také nefunkční, bez baterií, s prasklým displejem.
Za každý takový mobilní telefon dáme mamince nemocného dítěte 10 Kč. Nutné bohužel je, aby se maminka dostavila k nám na prodejnu s telefony, kde je vykoupíme a přímo ji vyplatíme peníze.
Více informací o sběru PET víček a sběru starých mobilů naleznete na webu, samozřejmě zde nechybí ani informace o dětech, kterým se společně s Vámi snažíme zlepšit a usnadnit život.
Na našich facebookových stránkách naleznete další informace, kdo se zapojil do sbírky a snaží se pomoci.
Takže pokud máte starý mobilní telefon, nebo ještě lépe více kusů, nebo máte možnost takové telefony sehnat po známých apod a máte chuť pomoci, stačí mobily donést na naší prodejnu Klimakom, Zámecká 4, Brno Chrlice, 643 00 nebo zaslat poštou.

Děkujeme za Vaší pomoc nemocným dětem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama