Když seznam.cz inovuje, pokaždé něco zmrví

24. října 2013 v 21:41 | surpan |  Jen se vykecám
Nestačím se divit, co se snaží seznam.cz inovovat. Každá inovace stálo opravdu za hovno. A to nepřeháním. Inovace mi nevadí, jsem občas rád za zajímavé změny u webů, ale na co seznam poslední dobou sáhne, to opravdu posere.

Čím začal? Nejprve posral mail. Nejen, že mě, drahé polovičce a dalším lidem v okolí mail házel chyby několik měsíců, nedalo se nijak rozumně nikoho kontaktovat o problému, nebo spíš ani nikdo nedal zpětnou vazbu, ale od super skvělého nového mailu mi začali chodit hromady spamů. Nejprve je seznam neuměl ani odfiltrovat, po zadání, že se jedná o spam mi ze stejné adresy chodily spamy nadále. Pak když to po pár měsících začalo reagovat, tak filtr funguje totálně blbě. Když mi přišlo týdně 2 spamy, tak to bylo hodně. Teď mi chodí desítky. Takže brafo sezname, tohle jsi fakt posral.

Dlouhodobě seznam hlásal, jakou má skvělou novinku, že se z ní všichni do jednoho posereme, až ji spuspí. A taky že jo. Málem jsem se posral, když jsem zjistil, že spustili Jarmaru. To opravdu už neumí udělat nic kloudného?

A do třetice všeho posraného přichází nový stream.cz. Ne že bych na něm byl pořád, ale měl svůj smysl a mohl tady u nás částečně konkurovat, alespoň podle mého v některých videích a pořadech, youtubu.

Časem už nevěděli do čeho dalšího nasrat reklamy, před videem, po videu, blikající bannery kam se podíváš. To bych ještě přežil...ale teď? Přijdu na stream mrknout se na sledovanost svých videí, a ony nikde. Přihlásím se, nikde žádný tlačítko o mých videích, tak jsem se domníval, že po rozklinutí mé přezdívky vše naskočí. A ono mě to odhlásiloSmějící se.

A jen co přijdu na hlavní stranu tak se mi přehrává nějaké video, co nechci ani vidět? Proč? To jste toho pokydali málo? Inzerce, spolužáci a lidé, to snad nebudu ani komentovat.

By mě zajímalo, kde se to zastaví? Ale jako nahrávka na smeč konkurenci to je opravdu přesná. No nic, jdu si uložit jako novou domovskou stránku strýčka Gógla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama