Založení blogu, proč bych to dělal?

17. září 2013 v 20:12 | surpan |  Jen se vykecám
Net je pro mě, stejně jako pro většinu lidí, něco, bez čeho si nedovedem představit každodenní bytí. Sám mám několik webů, které jsem si jako samouk pomocí redakčních systémů vytvořil a to jak pracovních, tak pro hobby apod. V neposlední řadě i pro posílení pozic ve vyhledávačích.

Což je jedno z témat, které bych tu klidně diskutoval se zájemci, povedlo se mi u několika webů dostat na první příčky jak na seznamu, tak googlu. U jednoho webu asi u 20 výrazů.

Dále bych chtěl psát na témata "Na co si dávat pozor" - tzn, když se někde škaredě spálím s nějakou službou či firmou, nebo nějaký šmejd zas napálí nějakou babičku s novou smlouvou na energie či paušál, či nějaké nové podvodné praktiky, které se objevím.

Mezi další mé zájmy patří chovatelství potkanů, nejspíš se vrátím k numismatice a to především k době Rakouska Uherska, akvaristika, vizualizace a modelování fyzických modelů budov či částí měst, počítače od hardwaru po software (především soft pro projektování a 3D modelování), trochu bych pouvažoval o paranormálních jevech a podivných místech na Zemi - tady bych rád vedl i diskuzi a dověděl se Vaše názory na věc.

Takže krom toho, že tu asi budu občas vypisovat a nudit Vás svými úvahami, tak bych to bral jako všeobecnou diskuzi v rozumné rovině k tématu v komentářích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | E-mail | Web | 17. září 2013 v 22:42 | Reagovat

Vzal jsi si docela obrovský sousto. Na každý zájem a obor zvláštní blog? To asi jde, ale funguje to? Myslím tím časově. Já než se někdy dokopu k článku, trvá hrozně dlouho. Ale uvidím. Na tento blog, vychytávající slabá místa společnosti a lidí, chodit budu. I diskutovat, však mě znáš (neznáš?)... ;-)

2 surpan surpan | E-mail | Web | 18. září 2013 v 9:22 | Reagovat

Zatím neznám, ale poznám :-) .
Jinak jsem člověk, který se nerad nudí a tak vymýšlím činnosti a hobby, které mi zaplní poslední vteřiny volného času a nudy. Což časem samozřejumě přerostlo přes hlavu a pořád někde něco nestíhám i přesto si myslím, že jsem jeden z nejspolehlivějších lidí dodržující sliby :-D
Jinak asi na každé nebudu zakládat zvláštní blog, i když pro optimalizaci webů a posilování hodnocení vyhjledávači by to význam mělo, ale zase by mi hodně trvalo než bych všude dodělával články a aktivita blogů a webů je taky důležitá. Takže to udělám spíš na rubriky a podrubriky vždy na dané téma, o které se zajímám. Toť komentář velikosti dalšího článku :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama