Jak sem málem sejmul dopraváky

19. září 2013 v 12:09 | surpan |  Jen se vykecám
To byla zase cesta do práce. Snažím se jezdit bezpečně, tudíž dávám bacha především na to, co dělají ostatní za volantem sedící. Možná proto jsem ještě nikdy neboural a doufám, že to také tak zůstane.

Dnes se má čistá nula málem proměnila v zářez a to přímo do dávky policie České republiky. Samozřejmě za dodávkou hned stála koktávka stejných barev.

Jedu si tak od Pisáreckého tunelu k dálnici, rychlost omezená 80tkou, moje rychlost v rámci limitu 10%. V levém pruhu předjíždím vyplašenou maminku za volantem se řvoucím dítkem vzádu. Najedu na horizont u benzinky a co čert nechtěl, čerti s blikačkama hned za ním. Mých deset metrů k dispozici se rychle krátilo. Jediná možnost byla bleskurychle se narvat mezi auta v pomalejším pruhu. Naštěstí se povedlo a další zbytek cesty jsem policejní značení dopravní nehody rozdýchával. Nepochopím jak lidé znalí předpisů dokáží umístit výstražný trojúhelník a kužely za horizont a stoupnout si na 10 metrů za ně na silnici pro motorová vozidla v místě, kde již končí omezení 80tky a začíná 110tka.

Naštěstí vše dopadlo dobře, ale asi bych měl hodně co vysvětlovat, kdybych jim sroloval své miniauto o dva služebáky a určitě bych si nenechal líbit i jejich skvělé zahorizontové značení.

Díky pánové, to bylo o fous! Příště prosím znovu a lépe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama